Dziennik Gazeta Prawna
D.W.1 Deklaracja wartości celnej D.W.1

D.W.1 Deklaracja wartości celnej D.W.1

00
635
Wersja: 07.05.2013

Do czego stosuje się D.W.1

Zgłaszający wartość, podpisując i składając deklarację przyjmuje odpowiedzialność za rzetelność i dokładność danych umieszczonych w niniejszym formularzu i w jakichkolwiek dołączonych do niego arkuszach oraz za autentyczność każdego dodatkowo przedstawionego dokumentu. Zgłaszający wartość zobowiązuje się również do dostarczenia dodatkowych informacji i dokumentów niezbędnych do ustalenia wartości celnej towarów.

W celu właściwego wypełnienia formularza prosimy zapoznać się z instrukcją wypełnienia deklaracji celnej D.W.1

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Płatny
ePUAP
Eksport do XML
Eksport do PDF